fbpx

Z DENÍČKU INDIE

Povinná četba pro milovníky Indie

Z deníčku indie – ebook, který vypráví o velkém cestovatelském dobrodružství v jedné z nejlidnatějších zemí světa.

O čem je knížka Z deníčku Indie?

Na začátku roku 2017 jsem měla možnost vycestovat na 3 týdny do Indie. Na mé cestě se jsem zažila několik vtipných momentů a potkala jsem se s úžasnými lidmi. Tyto historky jsem sepsala do 7 krátkých humorných příběhů, které v e-booku najdete podložené autentickými fotografiemi. E-book je tu pro vás zdarma.

Ukázka z knihy

Indie pro mne vždy byla zemí, o které jsem si nedokázala vytvořit názor. Vždy mne lákala, ale zároveň jsem se cítila rozpačitě při jejím pomyšlení. Ale hned první noc předčila veškerá moje očekávání!

Po výstupu z letiště na vás dýchne teplý vzduch nasycený jakousi zvláštní vůní tropů, když vtom zjistíte, že ačkoliv hodinky ukazují 2 hodiny ráno, venku vlastně 26 stupňů, a to na konci prosince. Když se mi konečně podařilo nastoupit do auta, které mne vezlo na místo pobytu, veškeré potřeby jako hlad, žízeň a únava rázem zmizely už při první zatáčce na výjezdu z letiště.

Jako ostatní řidiči tam venku, ten náš se rozhodně nebál rychlé jízdy a věděl přesně, že předpisy toho zde moc nezmůžou. A tak moje první jízda připomínala spíše počítačovou hru Need for Speed, nicméně již modernější verzi, kde si hráč může vybrat noční krajinu velkoměstem. A to doslova!

A proto jsem si rychle uvědomila, že se nedá nic dělat, ale mód řidiče a spolujezdce prostě musím vypnout a jízdu si jen užívat! A bylo to neskutečné….

Tuto velmi zábavnou e-knihu můžete získat zcela zdarma!

Stačí zadat e-mail a kniha Vám během chvilky přijde!

 

objednávka

Pro získání knihy stačí jen zadat Váš e-mail, kam chete, abych Vám knihu zaslala.