fbpx
Klára Markovičová, tanečnice, spisovatelka, cestovatelka, kniha Amara, Klaris

ZVU VÁS NA KŘEST SVÉ KNIHY

Po dvou letech jsem se rozhodla vydat svůj první román. Chcete být při tom? Zvu vás na křest AMARY!

Klára Markovičová, tanečnice, spisovatelka, cestovatelka, kniha Amara, Klaris

Když jsem se jednoho lednového rána 2017 probudila s hlavou plnou inspirace a vzala do ruky notebook, ještě jsem netušila, že se zrodí prvních osm stránek knihy, která na sebe nenechá s vydáním dlouho čekat. Příběh se postupně rozkrýval, a i přesto, že bylo období, kdy jsem si myslela, že v knize už pokračovat nebudu, celé spektrum událostí, ze kterých je příběh tvořen, jsem dokončila v lednu 2019, přesně po dvou letech.

Po napsání poslední kapitoly jsem zhluboka vydechla a s pocitem, který mi napovídal, že kniha už nepotřebuje nic dalšího sdělit, jsem se podívala z okna a rozhodla jsem se, že ji vydám v říjnu ještě téhož roku. Přes mé rozhodnutí nejel vlak a já svou misi Amara dotáhla až do konce… Jenže tento konec je vlastně pouhým začátkem….

V knize rozkrývám příběh, který je inspirovaný nejen skutečným příběhem, ale je to také příběh sdílení, předání, poznání a učení.

Srdečně vás tedy zvu na křest mého prvního tištěného spirituálního románu AMARA s podtitulem Věř ve své sny a splň si je!

Kdy?

  • Již ve čtvrtek 10. října 2019 od 18.00

Kde?

Co se bude dít?

  • V rámci křtu budete mít nejen možnost být součástí této výjimečné události, ale můžete také nahlédnout do knihy, a to nejen v rámci představení ukázek z knihy, ale také si je budete moci prohlédnout
    a nechat si napsat věnování, nebo si knihu nechat podepsat. Můžete
    se také na cokoliv zeptat.
  • Po křtu bude k dispozici i malé občerstvení a čas na popovídání si.
Velmi se na vás těším a uvidíme
se již za několik dní.