fbpx

JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH MILOSTNÝCH PŘÍBĚHŮ POSLEDNÍ DOBY

Přečtěte si nejnovější knihu, která mění životy!

AMARA

Amara je jedinečný příběh, který ukazuje sílu ženy na cestě propletené se strachy lidského ega až k opravdové lásce! Je to příběh, který bere za srdce!

Příběh hledání lásky ve světě, kdy jedno přichází a druhé vzápětí odchází.

Příběh, který provází náročnou sebepoznávací cestou hlavní hrdinky, jež se nebojí čelit překážkám, aby pochopila, kým je a jaká je podstata lásky mezi mužem a ženou.

Nechte se inspirovat příběhem ženy, která se díky mužům na své cestě učí zajímavé seberozvojové techniky.

Hlavní hrdinka knihy Amara získá od několika různých mužů dar, díky němuž lépe poznává sebe sama.

Avšak jeden z oněch darů ji hořce zabolel a srazil na koleno. Tato zkušenost ji vedla k rozhodnutí začít fyzicky i psychicky náročné učení pod vedením duchovních učitelů v Indii.

Dokáže čelit sama sobě i v těch nejtěžších chvílích? Dovede ji mužské pokolení k pochopení smysl lásky a hodnoty ženské síly?

Amara řeší oblast poznání a zabývá se otázkami, proč se některé ženy neustále točí v kruhu a znovu a znovu vstupují do vztahů, ve kterých odevzdají samy sebe, svou sebe hodnotu, sebevědomí a neustále se přizpůsobují v domnění, že jejich protějšek snahu ocení a bude je milovat ještě více.

blonde-1867768_1280

O CO TADY JDE?

Pozorovala jsem to na sobě! Co vztah, to velké oběti. Vždy jsem se přizpůsobovala mužům, ze sebevědomé a nezávislé ženy jsem byla schopna vzdát se svých koníčků a volného času jen proto, abych se na pár minut či hodin viděla se svým přítelem.

Nedělalo mi to dobře a tušila jsem, že to není nejlepší cesta, ale protože jsem měla zrak přikrytý emocemi zamilování a poblouznění, nedokázala jsem to ukočírovat. A tak některé vztahy skončily, protože poblouznění jednoho dne odešlo, ale některé skončily, protože jsem se vzdala sama sebe!

Když mi pak jeden muž zlomil srdce, až tehdy jsem začala chápat, že takhle to opravdu nefunguje…

A o tom je právě celá kniha AMARA. Je nejen příběhem, který bere za srdce, ale také náročnou sebepoznávací cestou hlavní hrdinky, jež se nebojí čelit překážkám, aby pochopila, kým je a jaká je podstata lásky mezi mužem a ženou.

Hlavním důvodem k napsání této knihy bylo nejen předání silného příběhu, ale také víra v to, že příběh pomůže mnoha lidem, zejména ženám, na cestě jejich vztahy s muži.

Pomůže jim pochopit svou vlastní hodnotu, podpoří sebelásku a povede k poznání několika různých typů vztahů mezi mužem a ženou. Věřím, že mnoho čtenářů se s příběhem ztotožní a prožijí ho naplno spolu s hlavní hrdinkou.

  • V letošním roce jsem po dlouhých měsících, kdy jsem měla možnost být sama a naplno se ponořit do sebe, začala respektovat naplno, přijmout své hodnoty, být sama sobě zdravou sebeláskou, uvědomit si, co v životě chci a co ne, a své zkušenosti začít předávat ostatním ženám.
  • Problém nebyl ve mně, ale v tom, že jsem nevěděla, jak se chovat a vyjadřovat se, abych zároveň měla plnohodnotný vztah, ale abych neztratila sama sebe.

Hlavní hrdinka v knize hledá odpovědi na otázky, které mohou zajímat i vás:

  • Proč ve vztahu ztrácí sama sebe a opakuje chyby?
  • Proč se neustále podřizuje a vzdává se svého volného času na úkor poblouzněné zamilovanosti?
  • Proč muž, který jí sliboval lásku na celý život, ji tolik zranil?
  • Proč se bojí být sama sebou?
  • Co spočívá v rozdílu lásky k různým typům mužů?

PŘEČTĚTE SI 1. KAPITOLU KNIHY AMARA HNED TEĎ!

Zadejte Vás e-mail a dostanete 1. kapitolu do Vaší schánky během několika minut. Je to tak jednoduché!

Mým snem je příběh a poznání šířit mezi co nejvíc lidí, aby mohl nejen inspirovat a motivovat, ale také vedl k pochopení sebe sama, a aby dodal odvahu těm, kteří se stále, nebo znovu hledají, nebo se teprve začínají na své cestě učit. Myslím si, že je důležité, aby čtenáři věděli, že každý si musí projít těžkým obdobím, aby se na své cestě posunul o krok dál, a mohl tak pomoci nejen sobě, ale i dalším.

Vyberte si váš oblíbený formát!

KLÁRA MARKOVIČOVÁ

Spisovatelka, cestovatelka a tanečnice

Můj životní příběh se stal inspirací k napsání mého prvního románu AMARA. Vše, co jsem za léta od svých 18 let zažila, mi přišlo důležité, ale dlouho jsem hledala, jak to vše světu předat. Jednoho lednového rána jsem se probudila ve 3.00 plná inspirace, otevřela jsem notebook a prvních 8 stránek knihy bylo na světě. A tak to vše začalo…

Prošla jsem si dlouhou, náročnou a několikaletou cestu, abych vám mohla předat myšlenky, techniky a příběh, který je teď ve vašich rukou. Věřím, že tato kniha je právě tou, která vám může přinést inspiraci a aha momenty do vašeho života nebo i osobního rozvoje.